Dofinansowanie unijne

EDORADCA to firma, która przede wszystkim pomoże Ci uzyskać dotację unijną oraz odpowiednio ją zainwestować. Oferuje przygotowanie całościowej dokumentacji, wniosków oraz prawidłowe końcowe rozliczenie projektu. Zajmujemy się również szkoleniami poświęconymi tej tematyce. Dofinansowania unijne dla firm Unia Europejska szczególnie chętnie przyznaje innowatorom wszelkiego typu. Możemy pochwalić się ponad miliardem pozyskanych środków dla naszych Klientów. Zostań kolejnym szczęśliwym posiadaczem dotacji.

Doradztwo gospodarcze Warszawa

Dzięki kompleksowym i wyjątkowo profesjonalnym usługom firmy Adiutor mają Państwo pewność, że wszystko czego się podejmiemy, zostanie wykonane skrupulatnie i dokładnie. Proponujemy Państwu między innymi pomoc w takich czynnościach jak wycena przedsiębiorstwa, pozyskiwanie funduszy unijnych czy doradztwo gospodarcze. Zapraszamy bardzo serdecznie na nasz portal internetowy http://www.adiutor.com.pl/ gdzie znajdą Państwo szczegóły naszej obszernej propozycji.

wirtualne biuro kraków

Nasza firma to doświadczony gracz w branży outsourcingowej, oferujący wirtualny adres rejestracyjny w prestiżowej dzielnicy Warszawy, Wrocławia, Poznania i innych miast wojewódzkich. Zajmujemy się również obsługą korespondencyjną firm. Odwiedź stronę internetową Vbiuro i sprawdź dostępne pakiety usług.

Niszczenie danych

Wiele dokumentów, które przechowują Państwo w swoich firmach i biurach ma czasowy charakter, i po jakimś czasie po prostu tracą na aktualności. Warto co jakiś czas przeprowadzić porządek, jednak należy pamiętać o tym, że nośników, które zawierają ważne dla nie można ot tak po prostu wyrzucić do pojemnika na makulaturę, gdyż mogłyby one trafić w niepowołane ręce. Firma Deleo PPHU Tomasz Chlastawa oferuje niszczenie danych, a także zajmuje się gospodarką odpadami przy zastosowaniu technologii umożliwiających recycling papieru.

Coaching Poznań

Jako firma, która nie od dzisiaj zajmuje się coachingiem w Poznaniu, pragniemy zwrócić państwa uwagę na to, jak wiele zależy od odpowiedniej struktury przedsiębiorstwa, precyzyjnego określenia zakresu obowiązków na konkretnych stanowiskach pracy oraz ukształtowaniu zespołów pracowniczych. To tylko niektóre czynniki, które pozwalają zawalczyć o sukces w branży. Dlatego też zachęcamy państwa do podjęcia się współpracy z naszą firmą. Nie tylko przeprowadzimy analizę skuteczności, ale również opracujemy efektywne strategie.

wynajem długoterminowy samochodu

Szukasz alternatywy dla leasingu lub zakupu pojazdów służbowych dla firm? Wynajem długoterminowy samochodu od Alphabet Polska to rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Z nami możesz w wygodny sposób pozyskać pojazdy służbowe, bez ryzyka spadku wartości czy bez konieczności wiązania się umową leasingu. Korzyści dla Twojej firmy to stała miesięczna opłata i stała opłata za bieżące serwisowanie oraz naprawy w punktach warsztatowych naszej firmy. Nie musisz martwić się sprawami związanymi z utrzymaniem pojazdów.

Kantor online

Idealnym rozwiązaniem dla osób chcących wymienić walutę, bez konieczności wychodzenia z domu są kantory internetowe. Jednak atutem, który wyróżnia nasz kantor jest przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji i zachowanie poufności danych. Dodatkowo w prosty i szybki sposób wymienisz u nas pieniądze. Nasz profesjonalny zespół zawsze doradzi Państwu w zakresie wymiany walut. Oferujemy Państwu szeroki wybór walut w atrakcyjnych cenach. Staramy się, aby nasza oferta była jak zawsze najbardziej korzystna - tego właśnie nie oferują inne kantory internetowe.

Kantor wymiany walut online

Jesteśmy elastyczni i proponujemy wygodną formę transakcji. Do wymiany walut online potrzebują Państwo numerów dwóch konta - z Polski i międzynarodowego. To na nich będą się odbywały finansowe operacje. Polecenia przelewów realizujemy błyskawicznie. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego platforma internetowego kantoru wymiany walut została skonstruowana przez fachowców-informatyków. Szczególnie chętnie polecamy skorzystanie z oferty: firmom, osobom spłacającym kredyt oraz zarabiającym za granicą.

sprzątanie biur siedlce

Higiena w miejscu pracy to niezwykle ważna kwestia. Dlatego tez nasza firma stawia na rzetelne wykonywanie swoich obowiązków, które obejmują sprzątanie budynków i biur. Nie jest nam również obca polimeryzacja posadzek, którą wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. Polecamy!

wypadek w rolnictwie odszkodowanie

Nasza Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu niewypłaconych lub nienależycie wypłaconych świadczeń od firm ubezpieczeniowych. Specjaliści z Legis Ratios pomogą uzyskać Ci między innymi odszkodowanie za wypadek samochodowy. W wypadku takiego zdarzenia pomagamy w uzyskaniu różnego rodzaju świadczeń, np. zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę czy zwrotu wszelkich kosztów związanych z kolizją. Poprowadzimy sprawy dla wszystkich uczestników ruchu drogowego - kierowców, pasażerów, rowerzystów czy pieszych.

Windykacja Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z oferty kancelarii, której specjalnością jest windykacja należności w Warszawie. Wiele osób ma problem z niespłaconymi należności i nie wie, w jaki sposób skutecznie je odzyskać. Korzystając z pomocy wykwalifikowanego adwokata i prawnika możesz liczyć na to, że pieniądze wrócą do Ciebie szybko i bez problemów. Zaufaj specjaliści w tej branży - wybierz adwokata zajmującego się sprawami dotyczącymi windykacji należności, a bez wątpienia nie zawiedziesz się rezultatami tej współpracy.

Usługi rachunkowe

Dla każdej firmy ważne jest wsparcie, jakiego udzielają profesjonalne biura rachunkowe. Dzięki realizowanym przez nas usługom możliwe jest prawidłowe ewidencjonowanie prowadzonej działalności gospodarczej. Dla naszych Klientów wykonujemy również dokumenty związane z funkcjonowaniem kadr i płacami, wynagrodzeniami.

Księgowość

Dzięki usługom Kancelarii rachunkowej AM mogą państwo cieszyć się rzetelną obsługą. Od kilku lat specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości wielu spółek. Naszą wiedzą i doświadczeniem wspieramy ich także w codziennym działaniu. Zapewnimy państwu także wybór najbardziej optymalnych rozwiązań, które otworzą przed państwem zupełnie nowe możliwości rozwoju. Pragniemy, aby dzięki naszej kompleksowej obsłudze, mogli państwo rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i zakresem naszych usług.

Niszczenie dokumentów

Firma Unobrand, obok wielu usług introligatorskich i poligraficznych, zajmuje się także niszczeniem dokumentów, mając na uwadze wrażliwość przekazywanych danych. Usługa przeznaczona jest dla firm, w których zarządza się dużą liczbą istotnych dokumentów oraz danymi osób prywatnych. Utylizację należy przeprowadzić tak, aby dane nie mogły zostać wykorzystane przez osoby trzecie. Dysponujemy urządzeniami do utylizacji dużej ilości makulatury, dzięki którym przetwarzane pismo jest nieczytelne. Dostarczamy Klientowi protokół zniszczenia.