Panele fotowoltaiczne

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu do Państwa domów i nie tylko energii ze źródeł odnawialnych. Służą temu między innymi panele fotowoltaiczne, systemy solarne, czy elektrownie fotowoltaiczne. Zapewniamy kompleksową realizację usługi oraz pełen profesjonalizm. Aby bowiem cieszyć się doskonałe funkcjonującymi panelami fotowoltaicznymi, najlepiej zasięgnąć pomocy eksperta. Nasza firma doskonale poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecamy Państwu skorzystanie z naszych usług.

Festo

Dostarczamy rozwiązania znanego i cenionego w branży producenta - marki Festo. Produkty wyróżniają się zastosowaniem rozwiązań, umożliwiających automatyzację procesów przemysłowych oraz produkcji. Wszystkie rozwiązanie są tworzone z myślą o zwiększeniu wydajności. Jesteśmy dzięki temu w stanie dostarczyć produkty wpływające na poprawę płynności i jakości pracy urządzeń. Z chęcią również doradzimy, które z naszych technologii będą najbardziej optymalne dla Państwa inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.

Zamek do skrzynki

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziesz różnego rodzaju zamki do skrzynki, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na rynku. To elementy wysokiej jakości, które jednocześnie są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Pełnią swoją funkcję idealnie w każdej sytuacji, zabezpieczając dany pojemnik. To również estetyczne wykończenie każdego zbiornika. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie skontaktuj się bezpośrednio z nami bądź odwiedź naszą oficjalną witrynę internetową.

Części do wózków widłowych

Nasza firma Romax prowadzi sprzedaż wysokiej jakości części do wózków widłowych. W naszym asortymencie znajdują się artykuły, które pozwalają na remont oraz naprawę każdego modelu. Prezentujemy liczne produkty zamienne, pochodzące od najlepszych na rynku marek. Szeroki wybór pozwoli każdemu Klientowi na znalezienie produktu, który spełni jego oczekiwania pod każdym względem oraz pozwoli na przywrócenie maszyny do pełnej sprawności. Zapewniamy wyjątkowo korzystne ceny, pozwalające na niezwykle udany zakup.

odczynniki chemiczne

Specyfika laboratorium wymaga zastosowania w nim odpornych nie tylko termicznie, czy mechanicznie, lecz przede wszystkim odpornych chemicznie produktów. Właśnie takimi cechami charakteryzują się produkowane przez nas artykuły. Polecamy m.in. nasze szkło laboratoryjne, odczynniki chemiczne oraz łaźnie wodne.

Presostat

Presostat jest specjalnym czujnikiem, który umożliwia przeprowadzanie dokładnych pomiarów. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie takie artykuły, o których doskonałej jakości jesteśmy całkowicie przekonani. Dzięki temu każdy nasz presostat możemy sprzedawać z pewnością, że spełni oczekiwania wszystkich naszych klientów.

Odlewnia

Produkcja elementów z aluminium lub cynku dla przemysłu to jedna z naszych specjalności - dysponujemy nowoczesną i doskonale wyposażoną odlewnią, w której wykonujemy różnego rodzaju elementy na podstawie przygotowywanych przez naszych specjalistów projektów. Stosujemy technologie gorąco oraz zimno-komorowe.

Zawiesia

Zawiesia łańcuchowe są produkowane ze stali, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe i mogą zabezpieczać wyjątkowo ciężkie, nieporęczne i kanciaste materiały. Zachowują swoje właściwości niezależnie od wysokości temperatury, co maksymalnie zwiększa ich wykorzystanie. Oferujemy właśnie te elementy, ale także pasowe lub liny stalowe.

Worki foliowe

Nasza działalność opiera się na przetwórstwie tworzyw sztucznych, które prowadzi do produkcji artykułów opakowaniowych, które znajdą zastosowanie w różnych branżach. Polimer-Eko ma do zaoferowania m. in. worki foliowe, taśmy samoprzylepne i spinające, a także kaptury termokurczliwe oraz materiały stretch i budowlane.

Masterkey

Nasza firma działa już od 2001 roku, stale poszerzając zakres świadczonych usług. Zaczynaliśmy od dorabiania kluczy i sprzedaży zamków oraz kłódek. Dziś zajmujemy się również szewstwem, tworzeniem pieczątek i grawerowaniem laserowym.. Działamy zgodnie z sugestiami naszych klientów, dzięki czemu nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna i zgodna z ich życzeniami. Pragniemy zaprezentować również system Masterkey, który pozwala na otworzenie wszystkich pomieszczeń w danym budynku za pomocą jednego klucza. Sprawdź na naszej stronie internetowej tę niezwykle praktyczną ofertę.

Maszyna do produkcji opakowań kartonowych

Gwarancją sukcesu naszego przedsiębiorstwa jest ścisła współpraca z najlepszymi markami w dziedzinie sprzętu przemysłowego. Mówimy oczywiście o szwajcarskiej marce Verpama AG, której maszyna do produkcji opakowań kartonowych gwarantuje szybkie oraz profesjonalne składanie oraz sklejanie artykułów tekturowych. Znajdujące się w asortymencie firmy AWMPAK Sp. z o.o. urządzenia doskonale sprawdzają się w zakładach produkcyjnych i logistycznych, zapewniając im stabilną i płynną pracę. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

Oringi

W naszym asortymencie znajdziecie oringi w wielu różnych wymiarach, które sprawdzają się w urządzeniach mechanicznych. Stosowane są w wielu branżach przemysłowych. Części TG Ersatzteile Polska znajdują swoje zastosowanie w urządzeniach narażonych na działanie czynników zewnętrznych, w tym wysokiego ciśnienia. Wyprodukowane zostały z trwałego materiału, który doskonale opiera się wszelkiego typu napięciom czy zniekształceniom. Znoszą wahania temperatur, a także opierają się substancjom oleistym, płynom hamulcowym oraz wodzie.

Siłowniki hydrauliczne

Profesjonalne siłowniki hydrauliczne są częścią oferty przygotowanej przez firmę Eurotech. Jeśli liczy się dla Ciebie najwyższa jakość oraz profesjonalizm, koniecznie musisz odwiedzić stronę internetową podaną w linku. Szeroki asortyment spełni wszelkie Twoje wymagania. Polecamy zestawy siłowników hydraulicznych, zapraszamy!

Metale kolorowe

To właśnie w naszym asortymencie znajdują się różnego rodzaju metale kolorowe. Proponujemy wyjątkowe rozwiązania dla wszystkich osób, którym zależy na materiałach najwyższej jakości, jednocześnie dostępnych w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta została dostosowana do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów - zależy nam przede wszystkim na ich zadowoleniu i dobru. Dlatego właśnie proponujemy tak korzystne warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się oraz skorzystania z proponowanych usług!

Filtry wody

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo liczne akcesoria, które służą do uzdatniania wody, w tym filtry wody. Filtracja jest procesem niezbędnym podczas jej uzdatniania. Dlatego też nasze propozycje dostępne są w rożnych rodzajach w naszym sklepie, a mianowicie możecie Państwo zakupić w wersjach węglowe, mechaniczne, sedymentacyjno-węglowe i inne.

Czujnik indukcyjny

Jeżeli jesteś zainteresowany nowoczesnymi i praktycznymi artykułami, nasz czujnik indukcyjny z pewnością zyska Twoje zainteresowanie. Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz niezwykle trwałe materiały zapewniają temu urządzeniu bezawaryjne działanie i wyjątkową wytrzymałość. Wybierz nasz produkt, a z pewnością będziesz zadowolony z podjętej decyzji.

Outsourcing It Poznań

Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia doskonałych specjalistów, którzy gwarantują kompleksowe wsparcie dla systemów informatycznych w Państwa firmie. Oferowany przez TMP S.C. outsourcing IT w Poznaniu obejmuje optymalizację oprogramowania, serwisowanie sprzętu oraz administrowanie sieci. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

Rejestracja czasu pracy

Proponujemy Państwu nowoczesne oprogramowanie, które może pełnić szereg funkcji. Rejestracja czasu pracy przy pomocy systemu RcpAccessNet+, będzie nie tylko użyteczna dla działów kadrowych odpowiedzialnych za wyliczanie wynagrodzenia, lecz także dla menedżerów i osób zarządzających ludźmi. Dzięki rozwiązaniu oferowanemu przez Polman-Software, będą Państwo mogli na bieżąco sprawdzać jakie zadania wykonują Państwa podwładni, a także ile im to zajmuje. Wszystkie zebrane dane mogą zostać udostępnione w przejrzystej formie przy wykorzystaniu przeglądarki www.

Czujnik ruchu

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Znajdziecie w nim liczne akcesoria, jakie wykorzystywane są jako wytrzymałe i najbardziej wydajne elementy do instalacji elektrycznych czy grzewczych. Znajdziecie u nas między innymi czujnik ruchu, stosowany nie tylko w domach prywatnych naszych klientów, ale także w budynkach użyteczności publicznej różnego typu. Dzięki niemu możliwe jest podniesienie komfortu i wygody przebywania czy mieszkania w danych przestrzeniach. Gwarantujemy Wam najlepsze ceny.