Flagi reklamowe

Oczywiście taki sposób reklamy, jak flagi reklamowe możliwy jest tylko przy jakiś większych wydarzeniach, przykładowo w ramach sponsoringu występów muzycznych, czy też imprez sportowych. I nie może to odbywać się bez odpowiednich powiadomień, aby latający w powietrzu balon nie zaskoczył żadnych odpowiedzialnych za organizację osób.

Bank głosów

W ramach naszej działalności realizujemy między innymi nagrania lektorskie, dzięki którym każdy materiał video, którego udźwiękowienie nam zlecicie będzie charakteryzował się odpowiednią narracją. Nasz bank głosów to baza od najlepszych specjalistów w tym zakresie, którzy uatrakcyjnią Twój materiał i obraz odpowiednim tembrem. Zajmujemy się też realizacją audiobooków, masteringiem i miksem, które windują jakość nagrań na bardzo wysoki poziom i wszelkimi innymi praktycznymi aktywnościami. Polecamy się!

Artykuły promocyjne

Artykuły promocyjne takie jak ulotki wspaniale się sprawdzają w swojej roli informacyjnej. Ich zadanie jest bardzo efektowne i sprzyja rozwojowi każdej firmy, która się nań decyduje. Charakterystyczne także dla wielu firm są wizytówki. Druk cyfrowy owych wizytówek nie jest dużą inwestycją, na pewno nie większą od ulotek a również ma swój niekwestionowany wkład w dobrą reklamę firmy.

Wizytówki online

Wizytówki online to darmowy generator, z którego możecie Państwo skorzystać na naszej stronie internetowej w celu złożenia zamówienia, bez konieczności wykonywania odpowiedniego projektu przez specjalistów. Wizytówki online stanowi także sposób na złożenie zamówienia w naszej drukarni na Państwa wizytówki.

Call center

W czasach, w których na rynku funkcjonuje bardzo wiele konkurencyjnych względem siebie podmiotów, jedną z najważniejszych sekcji w każdej organizacji jest dział sprzedaży. Nasze call center działa już na rynku od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą możliwą jakość świadczonych usług.

Banery reklamowe cena

Wspieramy naszych Klientów w działaniach marketingowych, oferując między innymi bannery reklamowe, których cena jest niska, a jakość bardzo wysoka. Spełniamy w ten sposób oczekiwania tych firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć Klientów. Wykonujemy tablice o różnych wymiarach i nanosimy na nie zróżnicowane nadruki, które powstają na indywidualne zamówienie każdego Klienta. Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań, które z całą pewnością spełnią wszelkie Państwa oczekiwania. Zapraszamy.

Poligrafia Warszawa

Myślisz o zamówieniu afiszy informujących o wydarzeniu lub promocji w twojej firmie? Plakaty na wysokiej jakości papierze oferuje drukarnia Comers z Warszawy. Nasi graficy wykonają dla Ciebie niepowtarzalny, przykuwający uwagę projekt. Zamawiaj przez internet i ciesz się z promocji, które dla ciebie przygotowaliśmy. Nasza firma oferuje poligrafię i produkcję pieczątek, druk wizytówek, ulotek, papieru firmowego, kalendarzy różnego typu, produkcję gadżetów upominkowych, banerów wielkoformatowych i wielu innych.