Woda mineralna

Jesteśmy dystrybutorem płynów, z których w większości składa się organizm człowieka. Nasza woda mineralna wydobywana jest z obszaru ekologicznie chronionego, dzięki czemu mają Państwo gwarancje jej krystalicznej czystości. Produkty oferowane przez PiastPol cechują się stosunkowo dużą zawartością substancji mineralnych. Jeden litr zawiera 10 miligramów sodu, 2 potasu, 62 wapnia, 12 magnezu, a także śladowe ilości żelaza i manganu. Wszystkie z tych substancji mineralnych również pozytywnie wpływają na organizm człowieka.

Wagi jubilerskie

W każdym zakładzie jubilerskim znaleźć się musi nowoczesna waga, trwała, dokładna i niezawodna. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń, które doskonale nadają się do wyznaczania ciężaru różnego typu materiałów. Gwarantujemy najwyższą precyzję pomiarów. Stawiamy na kontakt z klientem i przystępną cenę.

Lody Kraków

Poszukiwanie idealnych, wyważonych lodów może niejednokrotnie trwać latami. Bowiem, na rynku polskim istnieje cała masa produktów bogatych w konserwanty i sztuczne aromaty. Jednakże, trendowi temu przeciwstawia się zdecydowanie marka Grycan, która otworzyła właśnie kolejną ze swoich lodziarni- w Krakowie.

Mąka ziemniaczana cena

Produktem, który jest hitem naszej oferty jest wspaniała mąka ziemniaczana. Jest to skrobia, która wytwarzana jest w specjalnych warunkach. Nasza oferta to przede wszystkim połączenie rzetelności i profesjonalizmu w wykonywaniu czynności, atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich produktów. Nasza mąka ziemniaczana podbiła nie tylko nasz rodzimy rynek, ale również handel wśród naszych europejskich sąsiadów - Ukrainie, Białorusi i innych. Nic dziwnego - proponowana przez nas skrobia odznacza się najwyższą jakością i konkurencyjną ceną!