Plecak taktyczny

Plecak taktyczny to bardzo ważna część wyposażenia militarnego. Dzięki niemu możemy przenosić nasz sprzęt taktyczny w bardzo wygodny sposób. Dlatego plecak powinien być wytrzymały i pojemny, powinien również być wyposażony w system troczeniowy, który otworzy przed Państwem nowe możliwości pakowe plecaka. Dostępny w naszej ofercie plecak taktyczny można dodatkowo wyposażyć w praktyczny system camelbak. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą sprzętu taktycznego, który można nabyć w atrakcyjnych cenach!

szkółka piłkarska

Dla wszystkich dzieci, którzy od małego pasjonują się futbolem i chcieliby być kiedyś wielkimi gwiazdami, polecamy ogólnopolską szkółkę piłkarską Tomasza Hajto, byłego reprezentanta Polski. Organizujemy treningi, obozy sportowe, półkolonie, a wszystko to pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów.

Stroje triathlonowe

Zapraszamy do odwiedzin sklepu internetowego 3 Waters wszystkich sportowców. Posiadamy szeroką ofertę sprzętu, który jest dedykowany przede wszystkim osobom uprawiającym dyscypliny pływackie. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo dobrej jakości stroje triathlonowe, różnych producentów. są to zarówno koszulki, spodenki, jak i też zestawy tych dwóch elementów. Dużym zainteresowaniem cieszą się pianki termoaktywne, które pozwalają na utrzymanie optymalnej temperatury organizmu przez cały czas trwania zawodów. Zapraszamy!